Vítěz celostátního kola T-PROFI - Talenty pro firmy 2021

t-profi-31-8-1-j.jpg

Jablonecký řešitelský tým JE první!!!🥇😀 v celé republice 🤩🥳 Veliké gratulace žákům a studentům https://spstjbc.cz  a www.zsab.cz za vynikající reprezentaci Libereckého kraje v náročné odborné soutěži T-PROFI - Talenty pro firmy 2021! 👍 

HR ZF_V úterý 31.8. proběhlo celostátní kolo soutěže T-PROFI – Talenty pro firmy. Jedná se o soutěž pro týmy žáků základních a středních škol, které vždy podporuje nějaká firma – v našem případě ZF Automotive v čele s kapitánem týmu Rudou Šrámkem. Celý tým společně staví pohyblivý model skutečného zařízení z polytechnické stavebnice Merkur. Soutěž je zaměřena na podporu a popularizaci polytechnické výuky u dětí a mládeže. Účastníci si otestují svoji zručnost, technické znalosti, schopnost plnit zadání dle manuálu, programování apod. 

Soutěž má nejprve krajské kolo, ve kterém tento ZF tým zvítězil, a postoupil do celostátního kola. To probíhalo online, náš tým stavěl v prostorách ZF, a vše se on-line přenášelo do Prahy, kde postup sledovala odborná porota. Náš tým nakonec v těžké konkurenci 6ti týmů zvítězil! 

Gratulujeme soutěžícím i kapitánovi R. Šrámkovi, který se klukům pravidelně věnuje.   

Video ze soutěže si můžete prohlédnout zde

T-Profi 31.8 (2)T-Profi 31.8 (4)T-Profi 31.8 (5)T-Profi 31.8 (6)T-Profi 31.8 (7)T-Profi 31.8 (8)