Novinky z členské firmy Sundisk

112.jpg

Pohodu a kvalitní zážitky přeje Martin Bauer ml., jednatel SUNDISK:

"Zážitky na hodinu nebo celodenní konference online 

Rozvolňování je jen pozvolné a sociální vazby tak stále chybí. O tom ví své naši klienti, kteří se rozhodli plánované eventy neodkládat. Navíc zjistili, že takové celofiremní setkání online jim přineslo spoustu pozitiv. Kromě společného zážitku také úsporu nákladů i času. Dříve několikadenní firemní akce dnes dokážeme včetně pestrého doprovodného programu efektivně zakoncentrovat do několika hodin a bez nákladů na ubytování. Prohlédněte si naše online eventy za poslední dva měsíce.

Odemykání Jizery bez diváků, ale za to s televizí, která jim účast na akci zprostředkovala

Naše vlastní akce Odemykání Jizery, tolik oblíbená a hojně navštěvovaná, se i letos musela obejít bez veřejnosti. Tradice se ale musí udržovat a proto jsme zase přichystali několik novinek, kterými jsme mohli naše pravidelné návštěvníky potěšit. Věříme, že příští rok už vše proběhne jako dřív a společný zážitek nás nemine. Více zde.   

Konečně! Outdoorové zážitky se SUNDISK family mají zelenou 

Povoleno sportování venku - to je příležitost jako stvořená ke splouvání Jizery na kanoi. A jestli jste rodina z jedné domácnosti, skočte rovnou do raftu nebo třímístné kanoe. Přemýšlíte jak se vrátíte zpět? No přece na koloběžce! Přijeďte si pro nejoblíbenější zážitek na Maloskalsku - výlet TAM NA LODI, ZPÁTKY NA KOLOBĚŽCE. To zní jako dobrý plán, co myslíte? :)"