Konference "Neobjevená turistika", čt 9. 10. 2014, hotel MERCURE JELENIA GÓRA

18. 9. 2014

Dne 9. října 2014 (čtvrtek) se v hotelu MERCURE JELENIA GÓRA uskuteční konference s názvem „Neobjevená turistika”.

Krkonošská agentura regionálního rozvoje vidí možnost obnovení vyhlídkových míst jako turistického produktu formou inventury těchto míst na území Jelenohorské kotliny, Janovického Rudohoří, Kačavských hor i Jizerských hor. V České republice jsou tato místa zjištěna a zpřístupněna turistům, dokonce vznikají nová. V Polsku se na tato místa často zapomnělo. Myšlenka spočívá v poukázání na potenciál vyhlídkových míst investorům, majitelům - obcím, lesním správám. Bude vybudován základ pro další aktivity s cílem zpřístupnit tato místa turistům. Budou prezentovány české a polské zkušenosti včetně investic.
 
Doplňujícím tématem budou problémy spojené s ohroženími pro subjekty působící v oboru cestovního ruchu včetně hotelů: finanční symptomy vzniku situací ohrožujících funkčnost podniku, scénáře jak takovýmto situacím předcházet, jak se chovat v konkrétních právních souvislostech, včetně vzniku okolností odůvodňujících úpadek podnikatele a po vyhlášení úpadku.
Důležitou částí konference bude podepsání zakládací listiny Krkonošsko-jizerskohorského turistického klastru, který svou činnost bude vyvíjet na území jelenohorské aglomerace a města Świeradów-Zdrój.
 
O podrobnostech programu Vás budeme informovat, už nyní se však obracíme s prosbou, abyste svou účast na konferenci potvrdili včas. Program konference bude zveřejněn na webu www.karr.pl.
Z organizačních důvodů Vás žádáme o potvrzení účasti prostřednictvím formuláře - FORMULARZ REJESTRACYJNY  v termínu do 29. září 2014.

Pozn. ze dne 24.9. -  Program je aktuálně vyvěšen zde.