DOPORUČUJEME_Workshop pro zaměstnavatele v Libereckém kraji 27.11.2020 - Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

e-learning-5020950_1920.jpg

Vážení podnikatelé,

s radostí si Vás dovolujeme informovat o workshopu pro zaměstnavatele v Libereckém kraji, který pro Vás formou webináře pořádá Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. VÍCE NÍŽE:

POZVÁNKA

Dobrý den,

 dovolujeme si Vám zaslat pozvánku a bližší informace k online workshopu pro zaměstnavatele na téma „Pracovně právní vztahy v době COVID-19“, který se uskuteční v pátek 27. listopadu cca od 10:30 do 13:30. Tento workshop je určen zejména zaměstnavatelům z Libereckého kraje.

 Workshop bude moderovat krajský poradce Libereckého kraje, Ing. František Kolář, a v rámci programu budou prezentovány následující příspěvky:

 (Pozn.: Výše uvedený program je orientační, může dojít ke změně řečníků či časovému určení jednotlivých příspěvků. Děkujeme za pochopení.) 

Workshop bude vysílán naživo na YouTube kanálu „Projekt Krajská rodinná politika“ a pro jeho sledování stačí otevřít odkaz ZDE. Vysílání bude neveřejné, tzn. že se k němu půjde připojit pouze přes tento webový odkaz.  

Pokud nestihnete začátek workshopu, je možné se prostřednictvím odkazu přihlásit i v jeho průběhu. Pro zájemce, kteří nestihnou workshop online, bude možné jeho puštění ze záznamu na našem YouTube kanálu. 

Během vysílání bude možné vystupujícím pokládat dotazy dvěma způsoby:

  1. Prostřednictvím chatovacího okna YouTube, které naleznete vpravo vedle okna, kde budou vystupující. Pro tento způsob dotazování je nutné mít založený účet na YouTube, nebo e-mailový účet na Google.
  2. Prostřednictvím odkazu: https://www.sli.do/, kde do okénka s # napíšete číslo: 47689. Následně se Vám zobrazí webová stránka, kde napíšete svůj dotaz a případně vyplníte své jméno, resp. název organizace.

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo vystupujícími. 

Pro účely vykazování i pro náš přehled Vás žádáme o vyplnění prezenční listiny. Stačí vyplnit pouze Vaše jméno a název firmy, ve které působíte a dokument zavřít. Není potřeba nic ukládat, nikam se registrovat či přihlašovat. Vyplněním prezenční listiny nám moc pomůžete – jde o zásadní dokument z hlediska projektového vykazování akce. Děkujeme. 

Dále Vás prosíme, abyste po skončení workshopu vyplnili evaluační dotazník, abychom od Vás měli zpětnou vazbu, jak jste byli s workshopem spokojeni, co Vás ne/zaujalo apod. Evaluační dotazník je anonymní, není nijak propojen s prezenční listinou.  

Prostřednictvím workshopů se Vám snažíme zprostředkovat informace a zkušenosti, které pro Vás mohou být užitečné během plánování a realizace opatření na podporu slaďování rodinného a pracovního života zaměstnanců. 

Omluvte, prosím, případné technické i jiné problémy.    

S pozdravem a přáním pevného zdraví 

 

Ing. František Kolář

Krajský poradce projektu Krajská rodinná politika

CZ.03.1.51/0.0/0.0/15_009/0006233 

 

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Odbor rodinné politiky a ochrany práv dětí | Sekce podpory rodiny

Odd. koncepce rodinné politiky a služeb péče o děti

Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2

Pracoviště: Liberec

Mobil: +420 770 147 920

E-mail: frantisek.kolar@mpsv.cz

http://www.mpsv.cz