24. Polsko-německo-české podnikatelské kooperační fórum

Krkonošská agentura pro regionální rozvoj Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., OHK v Jablonci nad Nisou a další partneři Vás srdečně zvou na 24. Polsko-německo-české podnikatelské kooperační fórum

které se uskuteční dne 29.11.2017v Blue Mountain Resort, ul. 1-go Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba, Polsko.
Cílem Fóra je podpora pro drobné, malé a střední podniky při navazování přímých obchodních kontaktů s německými a polskými podnikateli během kooperační burzy. Program Fóra zahrnuje také prezentace institucí pro podporu podnikání věnované výměně znalostí a zkušeností v oblasti vývoje inovací a transferu technologií. Účast na akci je zdarma. Odkaz k pozvánce.

Jedná se o nejprestižnější akci tohoto typu, kterou organizujeme, a 24. ročník říká, že to velmi úspěšná akce, z jednotlivých států se účastní více než 50 zástupců firem. V příloze zasíláme fotografie z minulého ročníku a pozvánku s podrobným programem, časovým harmonogramem a kontakty.
Těšíme na Vaši účast. Z organizačních důvodů potvrďte, prosím, svou účast na registrační webové stránce - Registrační formulář. Organizátoři potřebují čas na vyhledávání vhodných partnerů.

24. ročník je zaměřen především na zpracování umělých hmot  a kovů, automobilový průmysl, strojírenství, elektroniku, automatizace, informační technologie IT, environmentální inženýrství, logistiku, energetiku.

23. fórum, 2016